قبل و بعد: آشپزخانه‌هایی که باورتان نمی‌شود یکسان باشند

عکس قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه

فهرست مطالب

آشپزخانه قلب خانه است. جایی که غذا می‌پزیم، با خانواده و دوستانمان دور هم جمع می‌شویم و خاطرات می‌سازیم. اما آشپزخانه‌ها نیز مانند سایر قسمت‌های خانه، با گذشت زمان فرسوده می‌شوند و نیاز به بازسازی پیدا می‌کنند.

بازسازی آشپزخانه می‌تواند یک فرآیند چالش برانگیز و پرهزینه باشد. اما با دیدن عکس‌های از قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه، متوجه می‌شوید که این فرآیند ارزشش را دارد.

در این صفحه، مجموعه‌ای از عکس‌های از قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه را مشاهده می‌کنید. این عکس‌ها نشان می‌دهند که چگونه با بازسازی آشپزخانه، می‌توان فضایی قدیمی و فرسوده را به فضایی مدرن و زیبا تبدیل کرد.

از زمانی که به خودم آمدم، خودم را یک ساختمانچی دیدم. از دوران نوجوانی دست در دست پدربزرگ به کارگاه‌های ساختمانی سر می‌زدم و در حالی که کفش‌هایم غرق در خاک بود، گوش به حرف‌های اولین و معتبرترین معمار رویاهای نوجوانی‌ام می‌دادم. پدربزرگ همیشه به من می‌گفت: "تو باید یک مهندس باشی تا به مردم خدمت کنی." به همین دلیل تا کنکور فقط به مهندس‌شدن فکر می‌کردم. بعد از امتحانات ترم اول دانشگاه، کارآموز شدم. بعد از سه ماه حقوق گرفتم. ساختن به عشقم تبدیل شده‌بود. و الان بعد از گذشت بیش از یک دهه همچنان با عشقم زندگی می‌کنم. خوشحالم که بعد از کلی تجربه در پروژه‌ها و حضور در دوره‌های حرفه‌ای مهندسی، ساختمانچی‌بودن را در تهران‌ایده نفس می‌کشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *