درباره ما

با مجموعه ی تهران ایده آشنا شوید.

امید پارسا | ساعد امینی

از سال ۱۳۸۷ تا امروز

ایده همکاری و شروع مشترک کار ما دقیقاً از زمانی شروع شد که در سال دوم دبیرستان، در کنار یکدیگر نشسته بودیم و قصد داشتیم تا کسب و کار خود را راه اندازی کنیم! هم‌فکری و داشتن اهداف مشترک، باعث شد تا در دانشگاه و رشته یکسان تحصیل کنیم. ما با دیدگاه انجام بازسازی‌های بزرگ و اجرای پروژه‌های حجیم عملیاتی، کار خود را شروع کردیم. انجام کارها و گرفتن پست‌های متنوع در دفاتر و کارگاه‌های مهندسی به ما کمک کرد تا تجربه لازم برای راه اندازی یک شرکت بازسازی را به طور کامل کسب کنیم.

بالاخره بعد از سال‌ها تلاش و گرفتن کمک از ارتباطات خود، تهران ایده را راه‌اندازی کرده‌ایم تا فرایند خانه‌ها را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم و حرفی برای گفتن داشته باشیم. داشتن تجربه شخصی به کمک ارتباطاتی که در طی این سال‌ها کسب کردیم، به ما اجازه داد تا افراد متخصص و کاربلد را دور خود جمع کنیم و یک مجموعه قدرتمند با نام تهران ایده را راه‌اندازی کنیم. همکاری با بهترین افراد باعث شده است تا تهران ایده در جایگاه خود بهترین باشد! ما با متخصصین مختلفی در زمینه مهندسی عمران، برق، مکانیک و معماری همکاری می‌کنیم و یک کلاس کاری حرفه‌ای داریم.

 

امید پارسا و ساعد امینی

درباره تهران ایده

تهران ایده کار خود را به صورت تخصصی از سال 1387 و با تمرکز بر بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی آغاز کرده است. امید پارسا و ساعد امینی به عنوان مؤسسان این شرکت، تمامی صلاحیت‌های مربوط به سازمان مهندسی را کسب کرده‌اند و عضو انجمن‌های بین‌المللی هستند. تهران ایده تا به امروز، بیش از 400 پروژه طراحی دکوراسیون داخلی و 100 پروژه بازسازی را با موفقیت کامل پشت سر گذاشته است. محض اطلاع، باید بگوییم که این پروژه‌ها به طور رسمی به ثبت رسیده‌اند.

به واسطه اقدامات حرفه‌ای و تخصصی مجموعه‌های بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی از جمله تهران ایده، خانه‌ و ملک‌های دارای سال ساخت بالا، امکان بازسازی را به طور کامل دارند. بازسازی باعث می‌شود تا ملک شما یک جلوه کاملاً متفاوت باشد و اگر این فرایند به صورت حرفه‌ای انجام بگیرد، مانند این است که یک خانه جدید خریده‌اید.

تهران ایده با سابقه کار حرفه‌ای ۱۵ساله، خلاقیت و تفاوت نظر را در اولویت‌های اول کار خود قرار داده است و به همین دلیل در میان رقبا، حرفی برای گفتن دارد. رسالت‌ها و ارزش‌های شرکت بازسازی تهران ایده عبارت‌اند از:

  • انجام بازسازی برای انواع قشرها با بودجه متفاوت
  • توجه به خلاقیت به عنوان یک اصل مهم کار
  • جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات پس از فروش

 

تیم 150 نفره تهران ایده همگی با عشق و احساس خوب کار می‌کنند و تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا کار بازسازی به بهترین شکل پیش برود. هر روزه به تعداد نیروهای ما اضافه می‌شود و تعداد بالای کارکنان باعث شده است تا توانایی گرفتن پروژه‌های سنگین به صورت هم‌زمان بدون هیچ‌گونه مشکلی فراهم شود؛ به این معنا که در هر جا و هر مکان که نیاز به بازسازی یا طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد، تهران ایده این پتانسیل را دارد تا کار  را اجرایی کند.

این شرکت از بدو تأسیس، ارزش‌های اخلاقی خود را بر اساس عبارت ” آرامش و زیبایی” چیده است. از آنجا که خانه محلی برای تجربه احساس امنیت و آرامش است، بازسازی باید در گام اول باعث شود تا مخاطب در ملک خود احساس آرامش را داشته باشد و هیچ دغدغه‌ای از لحاظ مشکلات سرمایشی، گرمایشی، برق، آب و فاضلاب و… نداشته باشد. در گام بعد، زیبایی خانه و ملک به مخاطب احساسات مثبت را انتقال می‌دهد و باعث می‌شود تا خانه خود را سرشار از عشق و حال خوب ببیند. تهران ایده با پایه‌گذاری مجموعه خود بر اساس دو اصل آرامش و زیبایی، به یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل شده است.

هدف نهایی تهران ایده

انسان‌ها بخشی از عمر خود را در خانه‌ و بخشی دیگر را در محل کار خود می‌گذرانند و داشتن یک محیط مثبت و خلاقانه در احساسات و میزان آرامش درونی آن‌ها به شدت تاثیرگذار است. ما قصد داریم تا با اجرای پروژه‌های بازسازی و دکوراسیون داخلی بر اساس دیدگاهی که کمی قبل عنوان کردیم، آرامش و زیبایی را به مخاطبین ارائه دهیم و کاری کنیم که هر موقع در خانه و ملک و محل کار بازسازی شده خود هستند، از درون احساس راحتی کنند.