خدمات بازسازی خانه در تهران

خدمات بازسازی منزل در تهران

بازسازی آپارتمان و خانه های ویلایی قدیمی در شهر تهران به همراه مشاوره تخصصی و رایگان توسط تیم مهندسی تهران ایده 

bailey-alexander-2dnjAACDNd8-unsplash 1
در کمترین زمان
بالاترین کیفیت ممکن
طراحی دوبعدی و سه‌بعدی
عملیات اجرایی
برآورد جامع مالی پروژه

درباره بازسازی خانه

چه میدانید؟

منزل، جایی که بیشتر اوقات خود را در آن سپری می‌کنیم، به مرور زمان فرسوده می‌شود. همان‌طور که به سلامت جسمی و ظاهری خود اهمیت می‌دهیم، باید به منزل خود نیز رسیدگی کنیم و در صورت نیاز آن را بازسازی یا ترمیم کنیم.

پخش ویدئو

بازسازی خانه دلایل مختلفی دارد، از جمله افزایش ارزش ملک، رفع مشکلات فنی، یا تغییر دکوراسیون. در هر صورت، قبل از مورد مراحل، و نکات مهم آن کسب کنید.

ویس معرفی

nahve picture 1

با نحوه کار کردن با ما آشنا شوید!

بازسازی خانه دلایل مختلفی دارد، از جمله افزایش ارزش ملک، رفع مشکلات فنی، یا تغییر دکوراسیون. در هر صورت، قبل از شروع بازسازی، باید اطلاعات مهم آن کسب کنید.

بازدید حضوری
برآورد جامع مالی پروژه
طراحی دوبعدی و سه‌بعدی
عملیات اجرایی
پشتیبانی و گارانتی

نمونه کار های بازسازی تهران ایده

dar picture #1

درباره بازسازی خانه چه میدانید؟

بازسازی خانه دلایل مختلفی دارد، از جمله افزایش ارزش ملک، رفع مشکلات فنی، یا تغییر دکوراسیون. در هر صورت، قبل از شروع بازسازی، باید اطلاعات مهم آن کسب کنید.

خانه ایی زیبا را از ما بخواهید

nemon picture 1
nemon picture 1
nemon picture 1
nemon picture 1

هزینه بازسازی خانه چقدر است؟

شهر و محل زندگی شما در هزینه نهایی بازسازی منزل تأثیرگذار است. برای مثال تعرفه بازسازی خانه در تهران نسبت به سایر شهرها بیشتر است. اگر بخواهیم به طور میانگین و حدودی یک قیمت را در نظر بگیریم، باید بگوییم که هزینه بازسازی منزل در سال 1402 طبق اعداد زیر انجام می‌شود.

بخش‌های مختلف منزل برای بازسازی

قیمت بازسازی بر اساس یک متر مربع

بازسازی اتاق خواب

۶۰۰هزارتومن تا 4 میلیون تومان

3 میلیون تومان تا 12 میلیون تومان

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

۲ تا ۸ میلیون تومان

۶00 هزار تومان تا ۴ میلیون تومان

سوالات متداول

هزینه بازسازی در سال ۱۴۰۲ چقدره است؟

هزینه بازسازی و دکوراسیون خانه، دفتر کار، ویلا یا فروشگاه تماماً به خود شما بستگی دارد! شما به عنوان صاحب ملک، بر اساس میزان بودجه خود این توانایی را دارید تا از بین بیش از 300 آیتم و ابزار بازسازی، انتخاب‌های خود را انجام دهید و هزینه نهایی بعد از آن تعیین می‌شود. مشاوران شرکت تهران ایده در این مسیر به طور کامل شما را همراهی می‌کنند.

چرا باید واحدم را برای بازسازی به تهران ایده بسپارم؟

تهران ایده با بیش از 10 سال سابقه کار و داشتن یک تیم قدرتمند، بهترین خدمات را برای شما در نظر گرفته است. در صورت همکاری با ما، در قبال هزینه پرداختی بیشترین خدمات ممکن را دریافت می‌کنید. کیفیت تجهیزات و متریالی که ما برای انجام کار بازسازی استفاده می‌کنیم بسیار بالاست. داشتن نفوذ در صنعت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی باعث شده است تا با تأمین‌کنندگان دست‌اول در ارتباط باشیم و تجهیزات را با کمترین قیمت وبهترین کیفیت تهیه کنیم.

بازسازی خانه معمولا چقدر زمان می‌برد؟

میزان زمان لازم برای اجرایی کردن پروژه بر اساس حجم کار و مکان بازسازی به طور کامل متفاوت است. برخی از بازسازی‌ها طی دو هفته انجام می‌شوند؛ در صورتی که برخی حجم کار بالایی دارند و بازسازی 5 الی 6 ماه زمان می‌برد. مسئله مهم این است که مجموعه طبق تاریخ تعیین شده کار را شروع کند و مطابق تاریخ موعود، پروژه را به صورت آماده و بدون تاخیر به دست مشتری رساند؛ همچنین مجموعه باید برای منطقی و اجرایی بودن تاریخ تعیین شده، ضمانت در نظر بگیرد.

آیا لازم است برای بازسازی واحد به صورت تخلیه باشد؟

اگر حجم بازسازی کم است، نیازی به تخلیه منزل یا ملک نیست؛ اما اگر حجم بازسازی زیاد است و باید به طور گسترده انجام شود، نیاز است تا در زمان بازسازی ملک را تخلیه کنید. انجام این کار باعث می‌شود تا تیم اجرایی کارها را در کمترین زمان و به بهترین شکل پیش ببرد و برای جا به جایی وسایل، دچار محدودیت و مشکل نشود.

درخواست مشاوره رایگان

پس ار ارسال درخواست همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

کلماتی که کاربران در گوگل سرچ می کنند

بازسازی خانه در تهران

بازسازی تهران

بازسازی در تهران

بازسازی آپارتمان در تهران

بازسازی منزل در تهران

بازسازی ساختمان در تهران

خدمات بازسازی در مناطق مختلف تهران

بیشتر بخوانید