۰تا۱۰۰ بازسازی خانه ۱۰۰ متری +[هزینه]

اشتراک گذاری :

6 تکنیک اصولی برای بازسازی خانه 100 متری که لازم است بدانید !!!!

تخصص، مهارت و تجربه، سه ستون اصلی در حوزه بازسازی خانه محسوب می‌شوند؛ یعنی کسی که می‌خواهد بازسازی یک خانه را به صورت حرفه‌ای و نوآورانه انجام دهد، باید از نظر دانش، مهارت و تجربه، در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد. خوشبختانه در حال حاضر شرکت‌هایی هستند که به صورت تخصصی در زمینه بازسازی منزل فعالیت می‌کنند و به دلیل فعالیت‌های خلاقانه و حرفه‌ای خود رضایت بسیاری از مخاطبان و مشتریان خود را جلب کرده‌اند. بخش عمده‌ای از پروژه‌های شرکت‌های حرفه‌ای بازسازی خانه در دو سال اخیر، پروژه‌های بازسازی خانه 70، 80، 90 و 100 متری بوده است. در این مقاله تصمیم داریم در مورد بازسازی خانه 100 متری صحبت کنیم و 6 تکنیک ابتکارآمیز در این زمینه بیان نماییم.

در صورتی که شما هم قصد دارید خانه 100 متری خود را بازسازی کنید و نیاز به تکنیک‌ها و راهکارهای تخصصی دارید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

1. بازسازی دیوارها و کف سالن پذیرایی؛ راهکاری اقتصادی برای متحول کردن خانه

یکی از بهترین کارها برای ایجاد تحول در خانه‌ها، بازسازی دیوارها و کف سالن پذیرایی است. برای بازسازی دیوارها می‌توانید از رنگ و نقاشی یا کاغذ دیواری استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که یکی از دیوارهای پذیرایی را به عنوان اکسنت وال یا دیوار شاخص برگزینید و سایر دیوارها را با کاغذ دیواری ساده یا رنگ و نقاشی بیارایید. روی دیوار شاخص می‌توانید از کاغذ دیواری طرح‌دار یا میکروسمنت استفاده کنید.

بر اساس مطالعاتی که در مورد هزینه کاغذ دیواری خانه 70، 80، 90 و 100 متری انجام شده، یک خانه 100 متری حدوداً 30 رول کاغذ دیواری نیاز دارد که هزینه آن (بر اساس قیمت‌های اواخر سال 1402)، چیزی بین 10 تا 18 میلیون تومان تمام می‌شود.

پس از زیباسازی دیوارهای پذیرایی، نوبت به کفپوش آن می‌رسد. اگر قصد دارید کفپوشی را برای پذیرایی خود انتخاب کنید، سراغ گزینه‌هایی بروید که برای آشپزخانه نیز مناسب باشد؛ زیرا یکسان بودن کفپوش پذیرایی و آشپزخانه، یک حس یکپارچگی در منزل ایجاد می‌کند و خانه را بزرگ‌تر و دلبازتر جلوه می‌دهد. نکته دیگر در مورد دیوارپوش و کفپوش خانه 100 متری این است که سعی کنید رنگ دیوارپوش و کفپوش را روشن انتخاب کنید تا خانه در چشم افراد، بزرگ‌تر به نظر برسد.

2. استفاده از پنجره‌های بزرگ و قدی برای روشن‌تر شدن خانه 100 متری

دومین ایده جذاب برای بازسازی خانه 100 متری، استفاده از در و پنجره‌های زیباست. اگر در ورودی منزل خود را تغییر دهید و از درهای زیبا و ضدسرقت استفاده کنید، امنیت و زیبایی منزل خود را دوچندان می‌کنید.

یکی دیگر از راهکارهای جذاب برای بازسازی خانه 100 متری، تعویض پنجره‌های خانه است. می‌توانید از پنجره‌های بزرگ و قدی کمک بگیرید تا نور طبیعی روز را به بیشتری میزان ممکن وارد خانه خود کنید. نور طبیعی، روی روشنایی خانه و حال روانی افراد، تأثیر قابل توجهی دارد. در صورت تمایل به انتخاب جنس پنجره می‌توانید از پنجره‌های آلومینیومی و uPVC استفاده کنید.

3. تغییر اساسی آشپزخانه؛ تکنیک‌های مهم برای بازسازی خانه 100 متری

در هنگام طراحی آشپزخانه خانه 100 متری، باید تلاش کنید که نورپردازی مناسبی برای بخش‌های مختلف آشپزخانه در نظر بگیرید. نکته دیگری که در کنار نورپردازی اهمیت دارد، تعویض و نوسازی کابینت‌ها و استفاده از رنگ‌های روشن برای کابینت‌ها، نکته دیگری است که باعث دلبازتر و زیباتر شدن خانه 100 متری می‌شود. برای این کار، ابتدا هزینه تعویض و بازسازی کابینت را در نظر بگیرید و سپس دست به اقدام بزنید تا از نظر مالی، متحمل فشار نشوید. در نظر داشته باشید که استفاده از کابینت‌های تمام‌قد، جلوه و نمای بهتری به آشپزخانه می‌بخشد.

پیشنهاد دیگر برای آشپزخانه منازل 100 متری، استفاده از شیرآلات مدرن توکار یا روکار است. قاعدتاً به دلیل بزرگ نبودن منازل 100 متری، اگر از شیرآلات توکار استفاده کنید، می‌توانید فضا را زیباتر و مدرن‌تر جلوه دهید. البته شیرآلات روکار هم مزایای خاص خودشان را دارند و نمای خاصی به آشپزخانه می‌بخشند. در هنگام انتخاب شیرآلات، بهتر است به مقایسه شیرآلات توکار و روکار بپردازید و در نهایت از بین آن‌ها، یکی را انتخاب کنید.

4. بازسازی حمام و سرویس بهداشتی؛ راهی برای ایجاد یک تغییر اساسی در خانه

برای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی خانه 100 متری، دو گزینه پیش روی ماست:

  • گزینه اول، مربوط به زمانی است که حمام و سرویس بهداشتی از هم جدا هستند. در این صورت می‌توانید کف حمام و سرویس بهداشتی را بکنید، لوله‌کشی مجدد انجام دهید و لوله‌های فرسوده را از کف بردارید. سپس کف این دو فضا را عایق‌بندی و از کاشی و سرامیک باکیفیت برای کف و دیوارهای این بخش‌ها استفاده کنید. استفاده از شیرآلات باکیفیت و آینه بزرگ برای حمام و سرویس بهداشتی باعث می‌شود که فضاها زیباتر به نظر برسند. اکنون در صورت امکان در سرویس بهداشتی خود یک توالت فرنگی قرار دهید تا فضا، مدرن‌تر به نظر برسد.

 

  • گزینه دوم مربوط به زمانی است که می‌خواهید دیوار بین این دو فضا را بردارید و حمام و سرویس بهداشتی را یکپارچه کنید. در این صورت می‌توانید یک دیوایدر یا شیشه جدا کننده حمام برای دوش در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید یک توالت فرنگی به فضا اضافه کنید. استفاده از آینه بزرگ و نورپردازی مناسب باعث می‌شود که این فضا، بزرگ‌تر و دلبازتر به نظر برسد.

5. بازسازی اتاق خواب‌ها با هدف زیباتر کردن و آرامش بخشیدن به این بخش‌ها

ایده و تکنیک دیگر برای بازسازی خانه 100 متری، نصب کاغذ دیواری مناسب روی دیوار اتاق خواب‌هاست. برای زیباتر کردن فضای اتاق خواب‌ها می‌توانید دیوار شاخص این اتاق‌ها (مثل دیوار پشت سرویس خواب) را با کاغذ دیواری طرح‌دار بیارایید و روی سایر دیوارها، کاغذ دیواری ساده بچسبانید.

استفاده از گیاهان مناسب مثل سانسوریا، پتوس و نخل اریکا باعث می‌شود فضای اتاق خواب، آرامش بیشتری پیدا کند و ه

وای تازه بیشتری در این فضا گسترده شود. همچنین رعایت نکات مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، باعث می‌شود که زیبایی و آرامش بیشتری در این اتاق‌ها احساس شود.

6. جابجایی دیوارهای غیرباربر با هدف بزرگ‌تر کردن سالن پذیرایی

در صورتی که می‌خواهید بازسازی خانه 100 متری را به شکلی اساسی و حرفه‌ای انجام دهید، می‌توانید دیوارهای غیرباربر سالن پذیرایی با به گونه‌ای تخریب و جابجا کنید که فضا، کاملاً بزرگ‌تر و دلبازتر به نظر برسد. بزرگ‌تر کردن سالن پذیرایی و آشپزخانه، یکی از اقدامات مهمی است که بسیاری از متخصصان و کارشناسان شرکت‌های بازسازی، روی آن تأکید دارند.

شرکت تهران ایده؛ مجری خبره و باتجربه چندین پروژه بازسازی خانه 100 متری

در این مقاله 6 تکنیک نوآورانه برای بازسازی خانه 100 متری ارائه دادیم. امیدواریم نکات و تکنیک‌های این مقاله به شما کمک کند که خانه 100 متری مورد نظر خود را با آگاهی و خلاقیت بیشتری بازسازی کنید و از دیدن نتیجه کار خود غرق لذت و شادی شوید.

در صورتی که قصد دارید خانه خود را به بهترین شکل بازسازی کنید و از دانش و متدهای روز در بازسازی منزل خود استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود که از یک متخصص یا شرکت بازسازی کمک بگیرید. این افراد و شرکت‌ها به دلیل برخورداری از دانش و تجربه، می‌توانند ایده‌های جذابی را در منزل شما پیاده کنند و فضای مورد نظر خود را به محیطی دلنشین و لذت‌بخش تبدیل کنند.

شرکت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی تهران ایده، یکی از شرکت‌هایی است که به صورت تخصصی در زمینه بازسازی خانه فعالیت می‌کند و سابقه درخشانی در این عرصه دارد. در صورتی که تمایل دارید بازسازی خانه 100 متری خود را به متخصصان و کارشناسان این مجموعه بسپارید، کافی است با شماره 88707414-021 تماس بگیرید. همچنین برای دریافت مشاوره در زمینه بازسازی خانه می‌توانید با همین شماره تماس بگیرید تا مشاوران این مجموعه، به پرسش‌های شما پاسخ دهند و اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارند.

در صورتی که این مقاله برای شما ارزنده و کارساز بود، پیشنهاد می‌شود مقاله بازسازی خانه 80 متری  را مطالعه کنید. در این مقاله ایده‌های خلاقانه‌ای برای بازسازی خانه 80 متری مطرح شده است.

علاوه بر ایده‌ها و تکنیک‌هایی که در این مقاله مطرح شد، شما چه تکنیک‌های دیگری برای بازسازی خانه 100 متری سراغ دارید؟ لطفاً نظرها و تجربیات خود را با ما و سایر همراهان شرکت تهران ایده در بخش دیدگاه‌ها (زیر همین مقاله) به اشتراک بگذارید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

افتخارات و گواهی‌های تخصصی بازسازی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *