۲۰ مدل تیوی وال جدید (تی وی وال)

۲۰ مدل تی وی وال جدید

در این مقاله به ۲۰ مدل جدید از  تی وی وال هایی که توسط شرکت تهران ایده اجرا شده است را مشاهده می کنید  ،نظرات خودتون رو با ما درمیان بزارید .

فهرست مطالب

شرکت دکوراسیون داخلی تهران ایده با سابقه ۱۵ سال کار تخصصی در زمینه بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی خانه ، ملک شما را به فضایی دلچسب و متفاوت تبدیل می‌کند. این تیم ۱۵۰ نفره متشکل از هنرمندان، طراحان، مهندسین و معماران درجه‌یک همواره خلاقیت را در اولویت کار خود قرار داده‌اند و با انجام بیش از ۴۰۰ پروژه طراحی دیزاین داخلی و ۱۰۰ پروژه بازسازی به‌طور موفق، تهران ایده را در بین رقبا به برندی نامدار و ارزشمند تبدیل کرده‌اند. اکنون اگر قصد دارید با منصفانه‌ترین هزینه بازسازی خانه، یک تغییر هنرمندانه و اصولی را به خانه یا محل کار خود هدیه دهید، برای مشاوره رایگان با شماره  02188707414 تماس بگیرید و یا به سایت تهران ایده به آدرس https://tehranidea.com مراجعه فرمایید.

تی وی وال طوسی جدید
تی وی وال مدرن
تی وی وال جدید
تی وی وال طرح سنگ

تی وی وال جدید

تی وی وال سفید مدرن

تی وی وال جدید سفید طوسی

تی وی وال سفید مشکی
تی وی وال مینیمال
تی وی وال با چوب ترموال
تی ویو وال به همراه شومینه
تی وی وال مدرن
تی وی وال مدرن طوسی
تی وی وال سبک کلاسیک
تی وی وال سبک کلاسیک

تی وی وال سفید چوبی

خانه مدرن

تی وی وال کرم

تی وی وال چوبی آبی

تی وی وال با سنگ
تی وی وال پشت سنگ دار
تی وی وال مدرن در بازسازی
تی وی وال مدرن
تی وی وال طوسی سفید
تی وی وال طوسی
تی وی وال جدید
تی وی وال جدید

از زمانی که به خودم آمدم، خودم را یک ساختمانچی دیدم. از دوران نوجوانی دست در دست پدربزرگ به کارگاه‌های ساختمانی سر می‌زدم و در حالی که کفش‌هایم غرق در خاک بود، گوش به حرف‌های اولین و معتبرترین معمار رویاهای نوجوانی‌ام می‌دادم. پدربزرگ همیشه به من می‌گفت: "تو باید یک مهندس باشی تا به مردم خدمت کنی." به همین دلیل تا کنکور فقط به مهندس‌شدن فکر می‌کردم. بعد از امتحانات ترم اول دانشگاه، کارآموز شدم. بعد از سه ماه حقوق گرفتم. ساختن به عشقم تبدیل شده‌بود. و الان بعد از گذشت بیش از یک دهه همچنان با عشقم زندگی می‌کنم. خوشحالم که بعد از کلی تجربه در پروژه‌ها و حضور در دوره‌های حرفه‌ای مهندسی، ساختمانچی‌بودن را در تهران‌ایده نفس می‌کشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *