بازسازی خانه پروژه جنت آباد تهران

بازسازی منزل در منطقه جنت‌آباد تهران

این پروژه از لحاظ بازسازی از 0 تا 100 به تیم تهران ایده سپرده شد و ما تمام تلاش خود را برای گرفتن بهترین خروجی انجام دادیم. پروژه جنت آباد از لحاظ پلان و ساختار به هیچ‌گونه تغییر نیاز نداشت. تمام تمرکز مجموعه روی بازسازی کامل قرار گرفت. تامین گرمای محیط برای کارفرما اهمیت بسیار زیادی داشت؛ به همین دلیل کف واحد به طور کامل بازسازی شد و برای داشتن گرمای بیشتر، از لمینت استفاده کردیم.

مدت زمان اجرای پروژه: 70 روز کاری (دو ماه و ده روز)

مقاله صفر تا صد  بازسازی خانه 

مشاوره رایگان بازسازی خانه 

ویدیو معرفی پروژه
در این ویدیو می توانید به صورت کامل در جریان توضیحات و تغییرات پروژه قرار بگیرید.
هزینه پروژه
در این ویدیو می توانید به صورت کامل در جریان توضیحات و تغییرات پروژه قرار بگیرید.
جدول تغییرات پروژه

تصاویر قبل و بعد

گالری تصاویر پروژه

عکس مشترک با کارفرما

پروژه های دیگر از تهران ایده

یک پروژه بازسازی کامل که در یک آپارتمان نوساز کلید نخورده که با تغییرات پلانی در سرویس‌ها همراه بود. تبدیل یک سرویس به فضای لاندری (رختشویخانه) و نیز تبدیل یک فضای مشابه انبار به سرویس بهداشتی، این پروژه را به لحاظ اجرایی بسیار سنگین نمود. وجود المانی مزاحم مانند یک ستون بسیار بزرگ در فضای آشپزخانه، هر طراحی را با محدودیت روبرو می‌کرد که همین ستون تبدیل به یکی از جاذبه‌های این واحد شد. این پروژه در 75 روز کاری اجرا گردید.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل در یک واحد نوساز کلید نخورده که اشکالات اساسی داشت. طراحی یک اتاق کودک بسیار زیبا، این واحد را نسبت به بقیه واحدهای هم‌مساحت متمایز کرد. ضمن این‌که یکی دیگر از اتاق‌ها به کلوزت روم تبدیل شد. استفاده از تکنیک‌های متفاوت نقاشی‌های دکوراتیو در طراحی دیوارهای این پروژه عامل دیگر جذابیت این پروژه بود. آشپزخانه و سایر نقاط این واحد در وصف نمی‌گنجند. این پروژه طی 55 روز کاری اجرا گردید.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل که تغییرات پلانی نداشت. نقشه آشپزخانه و سالن بسیار نامتعارف و نامنظم بود. به‌کارگیری ایده‌های جذاب باعث شد که سه فضای اصلی ( ناهارخوری، پذیرایی و نشیمن) در سالن جانمایی شود. ضمن این‌که از تمام نقاط این آشپزخانه در حد مطلوب استفاده شد. در قسمت ورودی، هیچ فیلتری وجود نداشت. به این شکل که در بدو ورود فرد از درِ ورودی واحد تمامی قسمت‌های سالن در معرض دید بود. این پروژه طی 60 روز کاری اجرا شد.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل صفر تا صد که تغییری به لحاظ پلانی نداشت. اولویت طراحی در به‌کارگیری فضاهای مفید برای چیدمان بود. دقت در انتخاب متریال کف بسیار حائز اهمیت بود. چرا که طبقه‌ای کارفرما در آن حضور داشت نیاز بود به لحاظ گرمایشی بهینه‌تر گردد. از این رو لمینت استفاده شد. این پروژه طی 70 روز کاری اجرا گردید
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل که در یک آپارتمان تک خوابه که تغییرات چشمگیری داشت . کیفیت ساخت در این ساختمان نسبتا تازه‌ ساز بسیار پایین بود که همین امر باعث شد تا کارفرمای این پروژه فکر بازسازی و طراحی دکوراسیون جدید را در ذهن داشته باشد. آشپزخانه این پروژه را می‌توان به جرات یکی از زیباترین آشپزخانه سال‌های اخیر نامید. این پروژه طی 60 روز کاری اجرا شد.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل که تغییرات پلانی نداشت. در ابتدا تمرکز صرفا بر زیبایی واحد بود. با تحقیقات بیش‌تر سرمایش و گرمایش این واحد هم تحت تاثیر بازسازی قرار گرفت. به طوری که در همه فضاها سیستم سرمایش و گرمایش جدیدی جانمایی شد. برای لاندری ( رختشویخانه) این واحد هم طراحی جدیدی در نظر گرفته شد. این پروژه طی 80 روز کاری اجرا گردید.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل در یک واحد نقلی که به دلیل مساحت کوچک پروژه، امکان تغییر پلانی به صورت گسترده نبود. با این حال در قسمت سرویس نزدیک ورودی، تغییراتی اتفاق افتاد. عرض کم سرویس باعث برخورد در با سرویس روشویی می‌شد. آشپزخانه این واحد بسیار کوچک بود که بعد از بازسازی به یکی از مفیدترین فضاهای این واحد تبدیل شد. به طوری که در این آشپزخانه تمام امکانات آشپزخانه‌های واحدهای بزرگ جانمایی شد. این پروژه طی 45 روز کاری اجرا گردید.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل که تغییرات پلانی در قسمت سرویس‌ها داشت. تغییرات در پنجره‌ آشپزخانه یکی از جذاب‌ترین تغییرات در این پروژه بود. اضافه کردن یک یونیت اسپلیت ( کولرگازی) در سرمایش این واحد بسیار تاثیرگذار بود. با توجه به پلان واحد، چیدمان مبلمان بسیار عالی جانمایی شد. به شکلی که سه فضای مفید ( غذاخوری، نشیمن و پذیرایی) در سالن به نحو مطلوبی قرار گرفت. این پروژه طی 60 روز کاری اجرا گردید.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل در طبقه سوم یک ساختمان که بسیار جذاب بود. این واحد سه خوابه بود. به دلیل این‌که مالکیت یک واحد هم در طبقه چهارم این ساختمان برای کارفرما بود، واحد سه خوابه تبدیل به یک واحد دوخوابه با کلی امکانات جدید شد. لاندری (رختشویخانه)، حمام مستر، کلوزت و … تنها بخشی از امکانات جدید این پروژه زیبا بود. روند اجرا در این پروژه 75 روز کاری به طول انجامید.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل که در یک آپارتمان نوساز کلید نخورده که با تغییرات پلانی در سرویس‌ها همراه بود. استفاده از المان‌هایی همچون کافی‌بار، لاندری (رختشویخانه)، کمد دیواری‌های شیشه‌ای، سرویس‌های بسیار جذاب و فقط قسمت کوچکی از این پروژه زیبا بود. ستون مزاحم فضای آشپزخانه یکی از محدودیت‌ها در این پروژه برای طراح به حساب می‌آمد. این پروژه در 75 روز کاری اجرا گردید.
نمایش همه جمع کردن
یک پروژه بازسازی کامل که در یک ساختمان ویلایی دو طبقه انجام شد. تغییرات پلانی در این ساختمان بسیار چشمگیر بود. انتقال سرویس بهداشتی از فضای حیاط به داخل واحد یکی از پر چالش‌ترین قسمت‌ها در بحث تاسیسات مکانیکی و معماری این پروژه بود. قدمت و سن ساختمان به گونه‌ای بود که حساسیت بسیار زیادی را برای اجرای عملیات بازسازی طلب می‌کرد. این پروژه طی 75 روز کاری اجرا گردید.
نمایش همه جمع کردن

این شماره تلفن ضروری شرکته

021-66956304

در ساعات غیر اداری میتونید تماس بگیرید

اطلاعات تماس بذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود