...

نکات مهم قبل از خرید شیرآلات توکار ایرانی

اشتراک گذاری :
نکات مهم قبل از خرید شیرآلات توکار ایرانی

معرفی شیرآلات توکار ایرانی + چند نکته مهم برای خرید این شیرآلات

در حال حاضر بسیاری از خانواده‌ها در هنگام بازسازی سرویس بهداشتی خود ترجیح می‌دهند شیرآلات توکار را جایگزین شیرآلات روکار منزل خود کنند و با این کار نما و جلوه ویژه و جذابی به منزل خود ببخشند. یکی از سوالات متداولی که افراد در مورد شیرآلات توکار می‌پرسند این است که آیا شیرآلات توکار ایرانی، کارایی و دوام مناسبی دارند؟ در این مقاله می‌خواهیم به معرفی شیرآلات توکار ایرانی بپردازیم و چند برند خوش‌نام و حرفه‌ای را در این زمینه معرفی کنیم. در صورتی که شما هم قصد خرید شیرآلات توکار را برای منزل خود دارید، این مقاله می‌تواند اطلاعات مفید و کارآمدی در اختیارتان قرار دهد.

معرفی شیرآلات توکار و تفاوت آن‌ها با شیرآلات روکار

شیرآلات روکار همان شیرآلات قدیمی هستند که تمام اجزا و اتصالات آن‌ها قابل مشاهده است. این شیرآلات قدمت بالایی دارد؛ ولی هنوز هم مدل‌های جذاب و متنوعی از آن‌ها وارد بازار می‌شود. در حال حاضر با وجود تنوع بالای شیرآلات توکار، خانواده‌های بسیاری ترجیح می‌دهند که از مدل‌های روکار در منزل خود استفاده کنند؛ زیرا در صورت خراب شدن شیرآلات روکار، تعویض کردن قطعات و تعمیر کردن شیرآلات واقعاً آسان است و نیاز به تخریب هیچ نقطه‌ای از خانه نیست.

شیرآلات روکار روشویی سرویس بهداشتی

برعکس شیرآلات روکار، قطعات و اجرای مختلف شیرآلات توکار مثل لوله‌ها و کارتریج درون دیوار نصب می‌شود و به همین دلیل نمای جذاب و منحصر به فردی دارد. شیرآلات توکار، نمای منحصر به فردی به آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی منزل شما می‌بخشند و باعث می‌شوند که فضا کاملاً مدرن به نظر برسد. در مقاله مقایسه شیرآلات روکار و توکار کوشیده‌ایم به طور کامل به تفاوت‌های این دو مدل شیرآلات بپردازیم تا افراد در هنگام انتخاب شیرآلات مورد نظر خود، با آگاهی کامل و چشمانی باز دست به انتخاب بزنند.

شیرآلات توکار برای سرویس بهداشتی

بررسی مزایا و معایب شیرآلات توکار؛ مسائلی که حتماً باید بدانید

شیرآلات توکار مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و کسانی که قصد خرید مدل ایرانی یا خارجی این محصول را دارند، باید نسبت به معایب و مزایای آن آگاهی کامل داشته باشند. در ادامه این بخش از مقاله، ابتدای مزایای شیرآلات توکار را بیان می‌کنیم و سپس معایب این محصولات را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مزایای شیرآلات توکار

استفاده از شیرآلات توکار، مزایای مختلفی به همراه دارد که در ادامه به چند مورد از این مزایا اشاره خواهیم کرد:

 • زیبایی ظاهری و نمای چشم‌نواز: شیرآلات توکار ایرانی و خارجی، همگی به‌نوعی زیبا هستند و وقتی نصب می‌شوند، نمای چشم‌نوازی به آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام می‌بخشند. در سال‌های گذشته، شاهد به‌روز شدن نمای این شیرآلات و زیباتر شدن آن‌ها بوده‌ایم و به همین دلیل بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که از شیرآلات توکار در منزل خود استفاده کنند.

شیرآلات توکار طلایی برای سرویس بهداشتی

 • کیفیت بالا و ماندگاری شیرآلات توکار برندهای خوش‌سابقه: آن دسته از برندهای ایرانی حرفه‌ای در زمینه شیرآلات، محصولات توکار باکیفیتی را روانه بازار می‌کنند. این محصولات در برابر پوسیدگی، خوردگی و رسوب گرفتن، مقاومت بالایی دارند و می‌توانید سال‌های سال روی عملکرد و کارایی آن‌ها حساب کنید. این محصولات، ماندگاری و عمر بالایی دارند؛ زیرا یک لایه محافظتی روی آن‌ها قرار می‌گیرد که آن قطعاتی که درون دیوار قرار می‌گیرند، آسیب نبینند.

شیرآلات مشکی توکار برای روشویی و حمام

 • تنوع بالای شیرآلات توکار برای سازگاری با سلایق مختلف: شیرآلات توکار با برندها و مدل‌های متنوعی روانه بازار می‌شوند و همین باعث می‌شود که افراد با سلایق و علایق مختلف بتوانند شیرآلات دلخواه خودشان را از بین مدل‌های موجود انتخاب کنند.

شیرآلات مشکی توکار برای سرویس بهداشتی

 • اشغال فضای بهینه از آشپزخانه، حمام و دستشویی: شیرآلات توکار معمولاً فضای بهینه‌ای را از دستشویی، حمام و آشپزخانه اشغال می‌کنند و همین عامل باعث می‌شود که این دسته از شیرآلات، انتخاب مناسب و هوشمندانه‌ای برای خانه‌های کوچک و بزرگ هستند.

شیرآلات توکار طوسی روشویی برای حمام

 • نظافت آسان و صرفه‌جویی در مصرف آب: قطعات مختلفی از شیرآلات توکار، درون دیوار کار می‌شود و به همین دلیل تمیز کردن بخش‌های بیرونی آن‌ها، آسان است و به صرف زمان چندانی نیاز ندارد. به علاوه این شیرآلات، حرکت آب در لوله‌ها و شتاب ریزش آب را کاهش می‌دهند و در نتیجه صدای ریزش آب را به حداقل می‌رسانند.

شیرآلات توکار نقره ای برای حمام و روشویی

معایب شیرآلات توکار

شیرآلات توکار در کنار مزایا و محاسن بسیار خود، یک سری معایب هم دارند که در ادامه به مهم‌ترین معایب آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • هزینه بالای خرید و نصب: معمولاً قیمت شیرآلات توکار نسبت به شیرآلات روکار بالاتر است. از طرفی پس از خرید این محصول، باید هزینه نسبتاً بالایی برای نصب کردن آن بپردازید.
 • دشواری نصب شیرآلات توکار: نصب کردن شیرآلات توکار نیاز به تخریب دارد؛ چون باید فضای لازم برای قرارگیری تجهیزات این نوع شیرآلات را درون دیوار فراهم کنیم. در واقع خراب کردن دیوار و ایجاد فضای لازم برای قطعات شیرآلات توکار، نیاز به زمان بالایی دارد و به همین دلیل هزینه نصب این محصول، افزایش می‌یابد.
 • تعمیر دشوار: در صورتی که شیرآلات توکار به هر دلیلی خراب شوند و کارایی خودشان را از دست بدهند، تعمیر کردن آن‌ها واقعاً دشوار است و گاهی باید دیوار تخریب شود تا افراد ماهر بتوانند قطعات شیرآلات را تعویض کنند. گاهی مواقع افراد باید فقط یک قطعه از شیر را تعویض کنند؛ ولی برای دسترسی به همین یک قطعه ناچار می‌شوند که دیوار را خراب کنند.
 • احتمال نشت آب: در صورتی که شیرآلات توکار به صورت درست و هوشمندانه نصب نشوند، احتمال نشت آب از آن‌ها، آسیب زدن به دیوارهای منزل و لزوم تخریب دوباره دیوار برای نصب درست شیر وجود دارد.

چند نکته مهم برای خرید شیرآلات توکار ایرانی

در صورتی که قصد خرید شیرآلات توکار را دارید و می‌خواهید سراغ محصولات ایرانی بروید، لازم است نکات زیر را در نظر بگیرید. این نکات به شما کمک می‌کند که خرید هوشمندانه‌ای داشته باشید:

 • خرید شیرآلات از برندهای مطمئن و معتبر: بعضی از برندهای ایرانی که در زمینه تولید شیرآلات توکار فعالیت می‌کنند، محصولات خود را با بیمه و گارانتی روانه بازار می‌کنند. در صورتی که این دسته از شیرآلات را بخرید و در منزل خود نصب کنید، هر مشکلی که پس از نصب به وجود بیاید، می‌توانید به مسئولان آن برند مراجعه کنید، شیرآلات را به صورت رایگان تعویض کنید. همچنین هر هزینه‌ای که باید تخریب دیوار و کاشی‌کاری مجدد بپردازید، بیمه به شما پرداخت می‌کند. در صورت تمایل به خرید شیرآلات توکار، از این دسته برندها خرید کنید؛ چون این برندها به قدری از کیفیت محصولات خود مطمئن هستند که برای محصولاتشان، گارانتی تعویض و بیمه در نظر گرفته‌اند.
 • توجه به موضوع تأمین قطعات در صورت خراب شدن: یکی از سوالات پرتکراری که افراد در هنگام خرید شیرآلات توکار مطرح می‌کنند این است که سراغ برندهای ایرانی برویم یا خارجی؟ پیشنهاد ما به این افراد، برندهای ایرانی است؛ چون بیمه و گارانتی دارند و قطعات مختلف آن‌ها در صورت خراب شدن شیر، به‌راحتی در بازار تأمین می‌شود. در حال حاضر شیرآلات خارجی با برندهای زانتی، هانس گروهه و پینی، کیفیت بالایی دارند؛ ولی به دلیل وجود مشکل در تأمین قطعاتشان، بهتر است سراغ آن‌ها نروید و از برندهای باکیفیت ایرانی خرید کنید.
 • خرید شیرآلات همساز با سایر عناصر دکوراسیون داخلی: یکی از نکات مهم و برجسته‌ای که در هنگام خرید شیرآلات توکار باید در نظر بگیرید، هماهنگی شیرآلات با دکوراسیون داخلی آشپزخانه، حمام و دستشویی است. این همسازی یا هماهنگی باید هر از نظر رنگ و هم از نظر مدل و طرح، به‌خوبی رعایت شود تا نمای زیبا و چشم‌نوازی به فضا ببخشد.

معرفی چند برند معتبر در زمینه شیرآلات توکار ایرانی

در صورت تمایل به خرید شیرآلات توکار ایرانی، می‌توانید از برندی شودر، کلار و KWC خرید کنید. این سه برند در حال حاضر از نظر کیفیت، ماندگاری و گارانتی، واقعاً سرآمد هستند و دارند محصولاتی در قد و قواره برندهای باکیفیت خارجی عرضه می‌کنند.

اجرای صفر تا صد فرایند بازسازی آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی با تهران ایده

در این مقاله در مورد شیرآلات توکار ایرانی صحبت کردیم و چند برند ایرانی حرفه‌ای در زمینه تولید شیرآلات ایرانی باکیفیت را معرفی کردیم. امیدواریم نکات این مقاله برای خرید هوشمندانه شیرآلات توکار به شما کمک کند.

در صورت تمایل به خرید و نصب درست و دقیق شیرآلات توکار می‌توانید از متخصصان شرکت بازسازی تهران ایده کمک بگیرید. این افراد حدود دو دهه سابقه فعالیت در زمینه بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی دارند و می‌توانند در بازسازی آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و کلیه بخش‌های منزل به شما کمک کنند. در صورت تمایل به دریافت مشاوره و ثبت سفارش بازسازی منزل، کافی است با شماره 88707414-021 تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

فهرست مطالب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.