...

هزینه کاغذ دیواری خانه 70، 80، 90 و 100 متری چقدر است؟

اشتراک گذاری :

یکی از دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها در هنگام بازسازی خانه، هزینه خرید و نصب کاغذ دیواری است. تغییر مداوم قیمت‌ها باعث می‌شود که افراد نتوانند بودجه‌بندی درستی برای بازسازی بخش‌های مختلف منزل از جمله دیوارها انجام دهند. در این مقاله تصمیم داریم این دغدغه را برطرف کنید و به هزینه کاغذ دیواری خانه 70، 80، 90 و 100 متری بپردازیم. در صورتی که متراژ منزل شما هم به متراژهایی که بیان کردیم، نزدیک است و می‌خواهید دیوارهای منزلتان را کاغذ دیواری کنید، پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

عوامل موثر بر قیمت کاغذ دیواری

ابتدا یک نکته مهم: هزینه کاغذ دیواری به عوامل گوناگونی بستگی دارد!

اگر می‌بینید که شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلف، قیمت‌های مختلفی برای کاغذ دیواری مطرح می‌کنند، مقصر یا گران‌فروش نیستند؛ واقعاً هزینه کاغذ دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد و تغییر در این عوامل باعث تغییری بزرگ در هزینه نهایی می‌شود. در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین عوامل موثر بر تعیین هزینه کاغذ دیواری برای منازل اشاره خواهیم کرد:

  1. جنس کاغذ دیواری: جنس کاغذ دیواری، بیشتری تأثیر را روی قیمت کاغذ دیواری دارد. در حال حاضر یک نوع کاغذ دیواری داریم که قیمت هر متر مربع آن 200 هزار تومان است و نوع دیگری از کاغذ دیواری نیز در بازار موجود است که متری 900 هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.
  2. طرح کاغذ دیواری: قاعدتاً طرح کاغذ دیواری هم روی قیمت آن تأثیرگذار است. طرح‌های جدیدتر و زیباتر، قطعاً قیمت بالاتری نسبت به طرح‌های کم‌طرفدار دارند.
  3. هزینه نصب کاغذ دیواری: در حال حاضر نصاب‌های مختلف، هزینه‌های متفاوتی برای نصب کاغذ دیواری دریافت می‌کنند و همین مسئله سبب می‌شود که هزینه نهایی خرید و نصب کاغذ دیواری، متفاوت تمام شود.
  4. تفاوت سلیقه خانواده‌ها: برخی از خانواده‌ها دوست دارند بخش زیادی از دیوارهای منزل خود را کاغذ دیواری کنند و برخی دیگر، فقط چند دیوار شاخص را کاغذ دیواری می‌کنند و برای سایر دیوارها از رنگ و نقاشی کمک می‌گیرند. قطعاً همین مسئله هم روی هزینه نهایی کاغذ دیواری، تأثیر به‌سزایی دارد.

مقاله پیشنهادی : میکروسمنت چیست ؟ پوشش جایگزین کاغذ دیواری

تعیین هزینه کاغذ دیواری خانه 100 متری

بر اساس مطالعات و پژوهش‌های میدانی متخصصان دکوراسیون داخلی، هزینه کاغذ دیواری خانه 100 متری را می‌توان به صورت زیر محاسبه کرد:

  • یک خانه 100 متری حدوداً 30 رول کاغذ دیواری (ابعاد هر رول: 10 متر در 53 سانتی متر) نیاز دارد. هزینه هر رول کاغذ دیواری باکیفیت در ایران بین 350 تا 600 هزار تومان است. با این حساب هزینه خرید کاغذ دیواری برای خانه 100 متری، چیزی بین 10 تا 18 میلیون تومان می‌شود.
  • نصاب‌های حرفه‌ای برای نصب هر رول کاغذ دیواری با عرض 53 سانتی متر، بین 70 تا 90 هزار تومان هزینه دریافت می‌کنند؛ بنابراین هزینه نصب کاغذ دیواری برای خانه 100 متری، چیزی بین 2 میلیون تا 2 میلیون و 700 هزار تومان می‌شود.

در نهایت می‌توان گفت که هزینه کاغذ دیواری خانه 100 متری، مبلغی بین 12 تا 20 میلیون تومان می‌شود. هزینه دقیق کاغذ دیواری به جنس محصول، متراژ کار و کیفیت نصب بستگی دارد.

مقاله پیشنهادی : 8 نکته طلایی که برای بازسازی خانه با کاغذ دیواری باید بدانید

هزینه کاغذ دیواری خانه ۱۰۰ متری

هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری چقدر می‌شود؟

بر اساس پژوهش‌های انجام شده توسط متخصصان، یک خانه 90 متری، به طور میانگین 28 رول کاغذ دیواری با ابعاد 10 متر در 53 سانتی متر نیاز دارد. از آن‌جا که قیمت هر رول بین 350 تا 600 هزار تومان اعلام می‌شود، هزینه خرید کاغذ دیواری برای خانه 90 متری، مبلغی بین 9.800 تا 16.800 میلیون تومان است.

هزینه نصب هر رول کاغذ دیواری با عرض 53 سانتی متر، 70 تا 90 هزار تومان است و با این حساب، باید 1.960 تا 2.500 میلیون تومان نیز برای اجرت نصاب حرفه‌ای پرداخت کرد. در مجموع هزینه کاغذ دیواری خانه 90 متری، عددی بین 11.800 تا 19 میلیون تومان است.

آیا کاغذ دیواری من قابل شستشو است ؟

هزینه کاغذ دیواری خانه ۹۰ متری

هزینه کاغذ دیواری خانه 80 متری چقدر است ؟

یک خانه 80 متری به طور میانگین 26 رول کاغذ دیواری با عرض 53 سانتی متر نیاز دارد. با توجه به بازه قیمتی که برای کاغذ دیواری تعیین کردیم، هزینه خرید کاغذ دیواری برای دیوارهای خانه، مبلغی بین 9 تا 15.500 میلیون تومان می‌شود. هزینه نصب را نیز می‌توان بین 1.800 تا 2.300 میلیون تومان در نظر گرفت. در واقع هزینه کاغذ دیواری خانه 70 متری، مبلغی بین 10.800 تا 17.800 میلیون تومان است.

هزینه کاغذ دیواری خانه ۸۰ متری

و در آخر: هزینه کاغذ دیواری خانه 70 متری

برای خانه‌های 70 متری می‌توان دو مدل طراحی انجام داد؛ چون برخی از این خانه‌ها، تک خوابه و برخی دیگر دو خوابه هستند. ما برای هر دو مدل، هزینه کاغذ دیواری را محاسبه کرده‌ایم:

  • اگر خانه 70 متر، تک خوابه باشد، حدوداً 18 رول کاغذ دیواری با عرض 53 سانتی متر نیاز دارد که هزینه آن بر اساس قیمت اعلام‌شده، 6.300 تا 10.800 میلیون تومان می‌شود. هزینه نصب را هم می‌توانیم بین 1.200 تا 1.600 میلیون تومان لحاظ کنیم. به این ترتیب هزینه کاغذ دیواری خانه 70 متری تک‌خوابه بین 7.500 تا 12.400 میلیون تومان خواهد بود.
  • اگر خانه 70 متری مورد نظر، دو خوابه باشد، حدوداً 23 رول کاغذ دیواری با عرض 53 سانتی متر نیاز دارد که هزینه خرید آن، بین 8 تا 13.800 میلیون تومان می‌شود. هزینه نصب این تعداد کاغذ دیواری را هم می‌توانیم بین 1.600 تا 2 میلیون تومان در نظر بگیریم. به این ترتیب می‌توان هزینه کاغذ دیواری خانه 70 متری دوخوابه را مبلغی بین 9.600 تا 15.800 میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه کاغذ دیواری خانه ۷۰ متری

صفر تا صد بازسازی دیوار خانه به صورت حرفه‌ای و تخصصی با شرکت تهران ایده

در این مقاله تلاش کردیم هزینه کاغذ دیواری خانه 70، 80، 90 و 100 متری را محاسبه کنیم. امیدواریم نکات و راهنمایی‌های این مقاله به شما کمک کند که منزل خود را به شکلی حرفه‌ای، اصولی و مقرون به صرفه، کاغذ دیواری کنید.

در صورتی که قصد بازسازی دیوارهای خانه خود را دارید، پیشنهاد می‌شود که از یک شرکت بازسازی یا دکوراسیون داخلی حرفه‌ای کمک بگیرید. این شرکت‌ها به دلیل تجربه بالای خود می‌توانند دیوارهای منزل شما را به بهترین شکل بازسازی کنند.

یکی از شرکت‌های حرفه‌ای که سال‌هاست در زمینه بازسازی دیوار و سایر قسمت‌های خانه فعالیت می‌کند، شرکت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی تهران ایده است. این شرکت به واسطه تجربه درخشان خود می‌تواند در انتخاب، خرید و نصب کاغذ دیواری به صورت اصولی و تخصصی به شما کمک کند. در صورت تمایل به واگذاری خرید یا نصب کاغذ دیواری منزل خود به این شرکت، کافی است با شماره 88707414-021 تماس بگیرید. کارشناسان این شرکت می‌توانند کلیه اطلاعات لازم در مورد خرید، انتخاب و نصب کاغذ دیواری را در اختیارتان قرار دهند یا سفارش شما را برای بازسازی دیوارهای خانه‌تان نصب کنند.

در صورتی که این مقاله برای شما مفید و آموزنده بود، پیشنهاد می‌شود مقاله بازسازی دیوار خانه با هزینه کم را مطالعه کنید. این مقاله، راهکارهای مختلفی برای بازسازی دیوارهای خانه با هزینه مناسب و اقتصادی در اختیار شما قرار می‌دهد.

از نظر شما یک خانه 60 متری یک‌خوابه، به چند رول کاغذ دیواری با عرض 53 سانتی متر نیاز دارد؟ از نظر شما قیمت کاغذ دیواری باکیفیت قابل قبول و قیمت مناسب در بازار، چند است؟ لطفاً نظرها و پیشنهادهای خود را در بخش دیدگاه‌ها (زیر همین مقاله) با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات پرتکرار:

  1. برای نصب کاغذ دیواری، خودمان اقدام کنیم یا از متخصصان کمک بگیرید؟

با توجه به تخصصی و حساس بودن کار نصب کاغذ دیواری و لزوم زیرسازی و آماده‌سازی دیوار قبل از نصب، پیشنهاد می‌شود که کار نصب کاغذ دیواری را به متخصصان حرفه‌ای و کارکشته بسپارید.

  1. چگونه نصاب حرفه‌ای کاغذ دیواری پیدا کنیم؟

شرکت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی تهران ایده، کلکسیونی از نصاب‌های حرفه‌ای و کاربلد کاغذ دیواری را در کنار خود دارد و می‌تواند در نصب درست، اصولی و مطمئن کاغذ دیواری روی دیوار به شما کمک کند. در صورت تمایل به سپردن کار نصب کاغذ دیواری به شرکت تهران ایده، کافی است با شماره 88707414-021 تماس بگیرید. این شرکت، در صورت درخواست شما، کار انتخاب و خرید کاغذ دیواری باکیفیت و قیمت مناسب را هم برایتان انجام می‌دهد.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

فهرست مطالب

مطالب پیشنهادی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.