[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image media=”77350″ media_width_percent=”25″ alignment=”center”][vc_column_text]

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای آشپزخانه، کمد‌ها و دکور‌های مختلف چوبی است. شاید به جرات بتوان گفت که این بخش بیش‌ترین تاثیر را از لحاظ ظاهری بر دید کارفرما دارد. در کنار موارد فوق، طراحی و اجرای کمد‌ دیواری، کتابخانه‌، جاکفشی، دیوار تلویزیون و … تاثیر به‌سزایی در زیبایی فضای بازسازی‌شده خواهد داشت.

در طراحی آشپرخانه علاوه بر زیبایی بصری، ابعاد و اندازه تجهیزات عامل بسیار مهم و تاثیر‌گذاری هستند که باید هنگام طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی آشپزخانه مد نظر قرار بگیرند. دقت به در‌نظر‌گرفتن این ابعاد و اندازه‌هاست که بهینه‌ترین و زیبا‌ترین حالت را در بر خواهد داشت.

استفاده از یراق‌ آلات سلیقه‌ای نیست و باید با توجه به نیاز‌های مشتری از آن‌ها به بهینه‌ترین حالت استفاده نمود. بعضی از یراق آلات علی‌رغم آسان نمودن دسترسی به محتویات داخل کابینت‌ها،‌ امکان استفاده از تمامی فضای آن کابینت را سلب می‌نماید. ضمن این‌که مشخصات فنی یونیت‌ها و درب‌ها تاثیر‌گذار‌ترین عامل در انتخاب نوع یراق آلات مصرفی هستند. طبیعی است برای کشو‌های با ابعاد بزرگتر باید از یراق‌آلات با مشخصات فنی بهتر استفاده نمود تا بتواند وزن زیاد آن کشو و وسایل داخلش را تحمل نماید.

ما در تهران ایده، همواره در جستجوی بهترین یراق‌آلات با مشخصات فنی معتبر هستیم تا به بهترین نحو ممکن آن‌ها را به مشتریان خود معرفی نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

این شماره تلفن ضروری شرکته

021-66956304

در ساعات غیر اداری میتونید تماس بگیرید

اطلاعات تماس بذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود