[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image media=”77350″ media_width_percent=”25″ alignment=”center”][vc_column_text]

بخشی که شاید بیش‌ترین جلوه را از دید مشتریان ما در پروژه‌های بازسازی داشته باشد. اما به نظر ما تنها یکی از مکمل‌های مهم پروژه‌های ما هستند. پیش‌تر بازسازی‌ها را به استاد‌های بنا می‌سپردند و آن‌ها نیز به روش خود و به صورت کاملا سنتی،‌فضاها را بازسازی می‌کردند. اما در همین بخش که از دید خیلی از مردم سنتی تلقی می‌شود،‌ ابزارها و مصالح نوین و به‌روز جایگزین مناسب خیلی از مصالح و تجهیزات قدیمی هستند. در تهران ایده استاد کاران مجرب و با دانش،‌ ابزار و تجهیزاتی را استفاده می‌کنند که میزان خطا در اجرا را به صفر نزدیک کرده است.

استفاده از روش‌های جدید ساخت و به کارگیری از فناوری‌های نوین صنعت ساختمان، نقش موثری در بالابردن کیفیت ساخت، سرعت آن و نیز پایین آوردن هزینه‌ها ایفا می‌کند. ما در تهران ایده همواره در جستجوی جدید‌ترین فناوری‌ها و تکنولوژی‌های مربوط به صنعت ساختمان و استفاده بهینه از آن در پروژه‌های بازسازی هستیم. در این راستا تیم تحقیق و توسعه بازار شرکت ما، بی‌وقفه در پی یافتن جدید‌ترین و با کیفیت‌ترین مصالح موجود در بازار است تا بعد از مطالعات و تحقیقات اولیه، از آن‌ها به بهترین شکل ممکن در پروژه‌ها استفاده نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

این شماره تلفن ضروری شرکته

021-66956304

در ساعات غیر اداری میتونید تماس بگیرید

اطلاعات تماس بذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود