تخلیه خانه برای انجام عملیات بازسازی خانه

فهرست مطالب

چرا بازسازی بدون تخلیه خانه امکان پذیر نیست؟

تخلیه خانه برای انجام عملیات بازسازی خانه

اول این دو تا اتاق خواب را بازسازی کنید، بعد وسایل را می بریم داخل اتاق، بعد سالن را بازسازی کنیم بعد از سالن آشپزخانه ررا بازسازی کنیم. چون ما نمیتوانیم خانه رو تخلیه کنیم!!!!!

تخلیه خانه برای انجام عملیات بازسازی خانه

از جمله مشکلاتی که ما شرکت های بازسازی با آن سرو کار داریم عدم امکان تخلیه منزل توسط ساکنین خانه هاست .تا حدی این مشکل در کارها برامون وجود دارد که گاهی اوقات با خودمان می گوییم ای کاش شرایط مهیا بود و امکان تهیه ساختمان موقتی را داشتیم تا بتوانیم مشتریانمان را در زمان بازسازی آن جا مستقر کنیم. چون براین باوریم که بازسازی بدون تخلیه خانه یک امر نشدنی و غیر ممکن است تقریبا….
بازسازی یک ساختمان ممکن است بین چند روز تا چند ماه زمان ببرد و مشکلاتی که در حین این فرآیند زمانبر وجود دارد این است که باعث می شود تا امکان ماندن ساکنین در حین بازسازی داخل خانه به هیچ وجه نباشد.

اما این مشکلات شامل چه مواردی میشود:

سر و صدای چکش های برقی و سنگ برش ها، مخصوصا در روزهای تخریب که کلافه کننده است.
گرد و خاک حاصل از تخریب و جابجایی مصالح.
قطع انشعابات آب، برق وگاز ساختمان و عدم استفاده از آنها در حین کار.
عدم دسترسی به سرویس بهداشتی و حمام بدلیل تغییرات.
رفت و آمد کارگران و عوامل اجرایی.

تخلیه خانه برای انجام عملیات بازسازی خانه

یک لحظه خودتان را در خانه ای فرض کنید که کارگران در حال تخریب کاشیکاری های سرویس ها هستند، همزمان آب ساختمان بخاطر لوله کشی قطع شده، سر وصدای کارگران و چکش برقی ادامه دارد و تمام فضای خانه پر از گرد وخاک و آلودگی شده است . قطعا تصور همچین صحنه ای هم برای ما بسیار سخت و باور نکردنی می تواند باشد.

تخلیه خانه برای انجام عملیات بازسازی خانه

بعضی از دوستان هم بر این باورند که با الویت بندی کارها در روزهای اول و انجام

دادن آن ها با سرعت، می توانند بعد از چند روز ترک کردن خانه ، دوباره برگردند و ادامه ی کار را در حالیکه ساکن هستند انجام بدهند. ولی این هم تصور کاملا اشتباهی می تواند باشد چرا اینکه تمام پیمانکارها و کارگران تا روز تحویل بصورت متناوب در پروژه حضور دارند و حضور هریک ازپیمانکارها می تواند توام باشد با مشکلاتی که بیان شد.
البته گاهی اوقات هم ترک ساختمان واقعا برای ساکنین امکان پذیر نیست و تحت هیچ شرایطی نمی توانند خانه را تخلیه کنند که در این مواقع استفاده ازتغییرات خیلی کم در دکوراسیون داخلی و استفاده از آیتم هایی که سریع تر انجام می شوند میتواند راهکار خوبی برای حل این مشکل باشد که به چند مورد از این آیتم ها اشاره میکنیم.

 

– تعویض کابینت ها و کمدها

– استفاده از لمینت یا کفپوش برای کف
– کاغذ دیواری بجای نقاشی
– تعویض درب ها
– استفاده از ابزار پیش ساخته گچی با نصب آسان
– استفاده از تایل و کاشی چسبی برای کاشیکاری
– تعویض شیرآلات ،روشویی،فرنگی و کابین دوش
– تعویض قرنیز
– تعویض کلید و پریز و

 

تخلیه خانه برای انجام عملیات بازسازی خانه

 

این آیتم ها برای نصب به دو تا سه روز زمان نیاز دارند و برای پروژه هایی که از لحاظ وقت و تخلیه منزل مشکلاتی دارند پیشنهاد می شود ولی به یاد داشته باشید قبل از اینکه تغییرات را شروع کنید حتما برای بازسازی منزل یک برنامه زمانی و کاری دقیق داشته باشید، متخصصین تهران ایده آماده هستند تا در کوتاهترین زمان جهت مشاوره کنار شما باشند.

 

https://tehranidea.com/portfolio/%d8%b4%d8%b1%db%8c%d8%b9%d8%aa%db%8c/

https://tehranidea.com/portfolio/%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%d9%86/

فهرست مطالب

این شماره تلفن ضروری شرکته

021-66956304

در ساعات غیر اداری میتونید تماس بگیرید

اطلاعات تماس بذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود