[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image media=”77345″ media_width_percent=”25″ alignment=”center”][vc_column_text]

بدون شک یکی از چالش‌های بازسازی، تخریب و برداشت المان‌های زائد مثل دیوارها، کاشی‌ها، آرک‌های گچ‌بری‌های قدیمی، اُپن آشپزخانه، کف واحد و غیره است. این بخش، پُر سر و صداترین بخش بازسازی است و در عین حال ممکن است به سخت‌ترین بخش تبدیل شود. استفاده از تجهیزات بسیار قوی و به‌روز و استفاده از نیروی انسانی متخصص، می‌تواند تا حد زیادی به افزایش سرعت کار و کاهش سر و صدا منجر شود.

یکی ازمسائلی که در عملیات تخریب مهم است، جلوگیری از آسیب زدن به تجهیزات تاسیساتی ساختمان است. گاهی با کوچک‌ترین اشتباه،‌ ممکن است برق کل ساختمان قطع شود. گاهی هم این اشتباهات منجر به آسیب رسیدن به لوله‌های آب یا فاضلاب می‌گردد. در این صورت ممکن است خسارت‌های زیادی به واحدهای دیگر ساختمان تحمیل شود. از این رو سرپرست‌های کارگاه‌ها در مرکز ما، قبل از هر چیز ناظر و مراقب عملیات تخریب هستند. ضمن این‌که کارفرما خیالش از بابت این چالش مهم راحت است. چون تمامی سرپرست‌های کارگاه‌های شاغل در مرکز ما، تحت آموزشهای حرفه‌ای در این راستا قرار گرفته‌اند و آماده رویارویی با پیچیده‌ترین مشکلات ناشی از تخریب هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

این شماره تلفن ضروری شرکته

021-66956304

در ساعات غیر اداری میتونید تماس بگیرید

اطلاعات تماس بذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود