عملیات بازساری یکی از خلاقانه ترین کارهایی است که می تواند تاثیر زیادی در حال خوب شما در آینده داشته باشد. حال خوبی که نشات گرفته از تاثیر فضای دید و نیز ۀرامش حاصل از خوب کار کردن امکانات خانه شما باشد.

این کار می تواند برای کسانی که می خواهند امکانات خانه را خودشان انتخاب کنند، موقعیتی فوق العاده باشد. این در حالی است که خرید یک واحد آپارتمان آماده، این امکان را به شما نمی دهد.

مشکلات زیادی ممکن است در حین بازسازی پیش روی شما باشد. طبیعی است که رویارویی با هر یک را می توان چالشی مهیج یاد کرد. اما نحوه برخورد با این مشکلات متفاوت است. برای این که بهترین راه برای برخورد با هر یک از این مشکلات را بدانید، بهتر است خود را آماده کنید و اطلاعات کافی درباره روند بازسازی داشته باشید.

موارد زیر توصیه هایی است که می تواند شما را به رسیدن به نتیجه مطلوب تر نزدیک کند. لطفا موارد زیر را جدی بگیرید!!!

 

1. مواد و مصالح بی کیفیت استفاده نکنید!بازساری

تاثیر استفاده از مصالح بی کیفیت بی نهایت زیاد است.این بیکیفیتی بدون شک در نحوه اجرا تاثیر مستقیم دارد. حتی اگر بهترین استاد کار بخواهد برای شما با مصالح بی کیفیت کار کند، هیچ گاه بازدهی مناسب را نخواهید داشت.

بی تردید در آینده نیز برای بهره برداری از امکانات فضای بازسازی شده با مشکل روبرو خواهید بود. همیشه به خاطر داشته باشید که مصالح بی کیفیت برای خانه های بی کیفیت ساخته شده اند. قطعا زندگی در خانه ای بی کیفیت، شایسته شما نخواهد بود.

 

2. هزینه ها را مدیریت کنید.عملیات بازساری

در عملیات بازساری مساله مالی یک پروژه بازسازی، شاید یکی از اصلی ترین مسائل در شروع آن خواهد بود. گاهی بر این باوریم که باید حتما هزینه ها را به کمترین میزان خود برسانیم. در مقابل بعضی از افراد از لحاظ مالی هیچ محدودیتی برای این پروژه ها در نظر نمی گیرند. باید به این نکته اشاره کرد که هر دو اشتباه است و باید واقع بین تر باشید. استفاده از مصالح ارزان و بی کیفیت قطعا و یقینا آینده خانه شما را دچار مشکل خواهد کرد. از طرفی قرار نیست که برای داشتن خانه ای آرام و زیبا حتما از مصالح گران قیمت استفاده کنید. مشاوره با افراد خبره و با تجربه، دید بهتر و کامل تری از هزینه های یک پروژه بازسازی به شما خواهد داد.

 

3. به ابعاد و اندازه ها دقت کنید! عملیات بازساری

برای شروع بازسازی، شاید یکی از پرکاربردترین جملات در فرهنگ مهندسی غربی ها این جمله باشد: « دو بار اندازه گیری کن و یک بار اجرا کن.» اگر به ابعاد و اندازه ها دقت کنید، یقینا می توانید بهترین بهره برداری را از فضای بازسازی شده خود داشته باشید. استفاده از فضاهای به اصطلاح مرده راهکاری است که می توانید به جذابیت خانه خود بیافزائید. این مورد می تواند تاثیر مستقیم در کاهش هزینه های حمل و نقل لوازم و مصالح شما داشته باشد. حتما از راهنمایی های یک کارشناس موجه استفاده کنید.

 

4. تاثیر نور را نادیده نگیرید.

در عملیات بازساری استفاده از نور طبیعی یکی از مهم ترین مشخصه های خانه جذاب شماست. اگر چه امروزه مهندسی نور پردازی، نقش اساسی در طراحیی دکوراسیون داخلی ایفا می کند، ولی هیچ نوری جایگزین نور طبیعی نیست. بعد از نور طبیعی حتما به مهندسی نور پردازی توجه کافی را داشته باشید. شب ها که نمی توانیم از نور خورشید استفاده کنیم یا حتی روزهای ابری که آسمان کمی تیره تر است، تاثیر نورپردازی خود را بیش تر نمایان می کند. ارزش ندارد که برای صرفه جویی در هزینه ها، نورپردازی را نادیده بگیرید. شاید بهتر باشد کلا بازسازی نکنید.

دکوراسیون

 

 

5. گیاهان را فراموش نکنید! بازساری خانه

امروزه بهانه ای برای نادیده گرفتن نقش گیاهان در دکوراسیون قابل قبول نیست. شما می توانید با هزینه ای اندک، زیبا ترین گیاهان را به خانه بیاورید و تصاویر زیبایی از زندگی روزمره در ذهنتان بسازید. یادتان باشد که گیاهان موجودات زنده هستند و وجود آن ها در منزل علاوه بر زیبایی فضا، شادابی و سرزنده بودن روحیه افراد ساکن خانه را به دنبال دارد.

 

بهترین راه برای داشتن خانه ای زیبا و جذاب، مشورت با افراد کاردان و متخصص است. اگر بهترین بازدهی را از بازسازی منزل خود می خواهید، بهتر است با یک شرکت حرفه ای شروع کنید. کارشناسان ما با بیش از 10 سال سابقه اجرایی در پروژه های بازسازی آماده انتقال دانش و تجربیات خود هستند.

لطفا با ما در تماس باشید.

مشاوره